Get Adobe Flash player

O NAS

Firma Auto Mix s.c. powstała w 1999 roku. Początek naszej działalności skupiał się na sprzedaży detalicznej części i akcesoriów motoryzacyjnych. Dzięki konsekwentnej polityce cenowej i dbałości o wysoką jakość oferowanych przez nas produktów udało nam się zdobyć silną pozycję na regionalnym rynku dystrybucji części samochodowych. W odpowiedzi na potrzeby rynku i kierując się wygodą Klientów w roku 2006 otworzyliśmy filię Bierutów. Obecnie proponujemy naszą ofertę w pięciu punktach handlowych.

Inwestujemy w wiedzę pracowników naszej firmy oraz współpracujących z nami zakładów mechaniki pojazdowej, organizujemy szkolenia i pokazy, które prowadzone są przez specjalistów wszystkich najważniejszych firm istniejących na rynku motoryzacyjnym. 
Motorem naszego działania jest możliwość służenia Państwu, jako najważniejszym podmiotom dla których pracujemy i dzięki którym rozwijamy się.

Od 2011 rozszerzając ofertę przystąpiliśmy do ogólnopolskiej sieci specjalizującej się w sprzedaży części do aut z dalekiego wschodu Japan Expert …i jesteśmy przekonani, że to jeszcze nie koniec…to dopiero początek naszej wspólnej przygody z motoryzacją…

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Do zobaczenia.

 

NASZE SKLEPY

Oleśnica
ul. Rzemieślnicza 7b/1
tel. 71 398 59 51

 

Bierutów
ul. Kolejowa 9
tel.: 71 315 65 70

Namysłów
ul. Reymonta 6c
46-100 Namysłów
tel.: 77 410 04 15
www.autocenter-namyslow.pl

 

 

automix code